Táhneme na Sedlec! Do pivovaru!

Akce Táhneme na Sedlec! Do pivovaru! je součástí celoroční činnosti Divadla X10 v Kutné Hoře.

Divadlo X10 ve spolupráci s Masakrem Elsinor a Kultem hanby předvedou kutnohorským, že cesta z centra do Pivovaru Sedlec je přímá, krátká a nutná.
Alegorický úprk představuje básníky zápasící se Svinskou dobou, kteří svou spásu naleznou v Pivovaru Sedlec. K opékání buřtů a točení piva zazní současná kutnohorská poezie. Následuje volná zábava: koncert kapely Oswald Schneider. Následuje ještě volnější zábava, drinky zajistí Bar 22.

TÁHNEME NA SEDLEC! DO PIVOVARU!

PROGRAM AKCE

16:45 Sraz u Morového sloupu / Šultysova ulice
17:00 Alegorický průvod městem z centra do Pivovaru Sedlec
18:00 Básně s klobásou a ohněm, o zábavu se postará Masakr Elsinor a Kult hanby / Pivovar Sedlec)
19:00 – 19:45 autorské čtení místních básníků (Elena Pecenová, Petr Fanta, Jan Morávek, Vladimír Vrabec) / Pivovar Sedlec
20:30 Oswald Schneider – koncert / Pivovar Sedlec

Pivovar bude otevřený od 16:00, zastavte se na pivo a klobásu. Vstup na akci je zdarma, pouze večerní koncert je zpoplatněn symbolickým vstupným 50 Kč.

Akce Táhneme na pivovar! je součástí celoroční činnosti Divadla X10 v Kutné Hoře. Nezávislé divadlo se bude střídat s koncerty, workshopy a výstavami. Umělecké rezidence vytvoří prostor pro nová umělecká propojení na regionální, celorepublikové i zahraniční úrovni. Vrcholem programu bude již šestý ročník stále se rozrůstajícího Divadelního festivalu Kutná Hora.

www.kutnahoradivadelni.cz

Táhneme na Sedlec! Do pivovaru!

Kontakt

DIVADLO X10 Charvátova 10/39, Praha 1, 110 00
Mapa