Dům Uměleckého Poltergeista

Tomáš Dianiška / NOC DIVADEL

Specifická prohlídka Domu uměleckého průmyslu se zasvěceným výkladem žijící Makropulos. Přejete si to strašidelný? Nezapomeňte doma říct, ať vás nehledají. Nemá to smysl.

INSCENAČNÍ ÚPRAVA Lenka Havlíková a kolektiv
REŽIE Ewa Zembok
DRAMATURGIE Lenka Havlíková
VÝPRAVA Andrijana Trpković, Jakub Gottwald
HUDBA Velvet Havel Revival
HRAJÍ Anna Císařovská, Jakub Gottwald/Jindřich Čížek, Vojtěch Hrabák, Václav Marhold, Pavel Neškudla, Petr Uhlík

Domu na Národní třídě je lepší se vyhnout. Na svém kontě má několik zešílevších a zmizelých architektů, designérů a jiných umělců. A není divu, dějí se zde podivné věci. Zjevují se děsivé postavy a je slyšet šepot. Lidé se ztrácejí a transformují. Myšlenky mizí a mutují. Kdo chce zabít Havla? A co na to pověstný laskavý český humor, jehož děsivý přízrak se vznáší nad kotlinou? Ten přežije?
Pojďte se projít po rozlehlém sídle Domu uměleckého průmyslu ve speciálním díle, a zažijte krocení duchů na vlastní kůži. K tanci a poslechu hraje Velvet Havel Revival.

Před začátkem představení není možný vstup do prostoru Domu uměleckého průmyslu. Začínáme před vchodem do divadla ve 20:00, později již není možné se k představení připojit, přijďte prosím včas. Doporučujeme divákům, aby zvolili pohodlný oděv i obuv. Představení není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Děkujeme za pochopení.

Představení se koná v rámci akce Noc divadel a je možné zakoupit zvýhodněné vstupné na všechna tři představení (Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát, Polite Structures / How Things Go a Dům uměleckého Poltergeista) za cenu 350 Kč.

Dům Uměleckého Poltergeista

Kontakt

DIVADLO X10 Charvátova 10/39, Praha 1, 110 00
Mapa