Divadlo X10

Tomáš Dianiška: Dům uměleckého poltergeista

Site specific

Specifická prohlídka DUP39 se zasvěceným výkladem žijící Makropulos. Přejete si to strašidelný? Nezapomeňte doma říct, ať vás nehledají. Nemá to smysl.

Inscenační úprava Lenka Havlíková a kolektiv
Režie Ewa Zembok
Dramaturgie Lenka Havlíková
Hrají Anna Císařovská, Jakub Gottwald, Vojtěch Hrabák, Václav Marhold, Pavel Neškudla, Petr Uhlík
Výprava Andrijana Trpković, Jakub Gottwald
Hudba Velvet Havel Revival

Domu na Národní třídě je lepší se vyhnout. Na svém kontě má několik zešílevších a zmizelých architektů, designérů a jiných umělců. A není divu, dějí se zde podivné věci. Zjevují se děsivé postavy a je slyšet šepot. Lidé se ztrácejí a transformují. Myšlenky mizí a mutují. Kdo chce zabít Havla? A co na to pověstný laskavý český humor, jehož děsivý přízrak se vznáší nad kotlinou? Ten přežije?
Pojďte se projít po rozlehlém sídle DUP39 ve speciálním díle, a zažijte krocení duchů na vlastní kůži. K tanci a poslechu hraje Velvet Havel Revival.

Před začátkem představení není možný vstup do prostoru DUP39. Začínáme před vchodem do divadla ve 20:00, později již není možné se k představení připojit, přijďte prosím včas. Doporučujeme divákům, aby zvolili pohodlný oděv i obuv. Představení není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí. Děkujeme za pochopení.

Poslední repríza

  • Pondělí 5. 11. | 20:00